info@celikvincercis.com
+90 532 768 35 13

Yolda Aracınız Kalmasın

Çelik Vinç

Yol yardım hizmeti ile araçlarınız yolda kalmaz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.


Yol Yardım Hizmeti

Yolda Kalmayın


Yol yardım hizmeti ile araçlarınız yarı yolda kalmaz. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Erciş ve çevresi için bu hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Bir çok müşterimiz için vazgeçilmez olduk sizde en iyisi ile çalışmak istemez misiniz ?


Nerede olursanız biz size bir telefon kadar yakınız. Erciş ve çevresinde kurumsal firma olarak vermiş olduğumuz yol yardım hizmetimiz ile birlikte bir çok kişinin ilk ve tek tercihi olmuş durumdayız.

Araçlarınız yolda kaldığı anda bizi arayabilir destek alabilirsiniz. Güvencemiz markamız ve 10 yılı aşkın olan tecrübemizle daima yanınızdayız.YOL YARDIM

Kiralık Vinç Çeşitlerimiz


Vinçlerin en sık kullanılan çeşitleri;mobil vinç, sepetli vinç, teleskopik vinç, sabit vinç sayılabilir. Bu vinçlerden teleskopik vinçin boyutu uzayıp kısaltma özelliğine sahiptir. Özellikle dar ama yükselti olan alanlarda bu vinç rahatlıkla iş görmektedir. Mobil vinç denilen iş makinaları ise tekerlekli yapısı sayesinde hareket edebilme özelliğine sahiptir. Böylelikle eşyaların taşınması veya aktarılması gibi illerde kolaylıkla bu iş makinesi tercih ediliyor. Sabit vinçler adından da anlaşılacağı gibi bir yerde sabit olan hareket etmeyen iş makinelerine verilen isimdir. Bu vinç ile sadece kaldır indir işleri yapılıyor. En çok çevremizde görebileceğimiz vinç türü ise sepetli vinçtir diyebiliriz.


Hız

Almış olduğumuz işleri en hızlı şekilde teslim ederiz.Güven

Müşteri ile aramızdaki güven işimizin temel esasıdır.Zaman

vazgeçilmez temel prensibimiz etkin zaman kullanımı.Yol Yardım Hizmeti

Erciş Çelik Vinç

Çelik Vinç Erciş

 

Doğru ekipman ve tecrübeli ekip ile birlikte vinç Kiralama hizmetlerimiz ve yol yardım hizmetlerimizde kusursuz bir hizmet sunma anlayışına sahibiz.

Blog

Bize Ulaşın

  • Adres: Adres: Van Ağrı Karayolu, Yıldırım Usta Kavşağı, Zenginler Petrol Karşısı, Opet Çelik Petrol Yanı, ÇELİK VİNÇ
  • Telefon: +90 532 768 35 13
    +90 538 729 54 54
  • Mail: info@celikvincercis.com