info@celikvincercis.com
+90 532 768 35 13
20200819_131930-1200x900.jpg

Çekici – Yol Yardım

16 Ağustos 2020 0çekiciyol yardım

Bilhassa son 10 senedir otomotiv sektöründe yaşanmış olan canlanma trafikte de kendini gözle görülür ve hissedilir bir hale getirmiştir. Bu durum ister istemez vasıta sürücüleri için can bunaltan bir hale dönüşebilmektedir. Bunun için çeşitli firmalar trafikte oluşabilecek fena durum senaryolarına ilişkin yazılımlar ya da değişik çözümle sunmayı hedeflemektedir.

Bilhassa kullananların tercih etmiş oldukları akıllı telefonları da göz önünde bulundurarak daha süratli hizmet almalarına yönelik olarak uygulamalar geliştirmeyi tercih ediyoruz. Kaza ya da vasıta arızası benzer biçimde durumlarda sizlere daha süratli çözüm üretebilmek için devamlı yenilenen ve gelişen bir altyapıya haiz olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bazı sürücüler trafiğe çıkmadan tedbirlerini evvelde almak isterler. Bazıları ise bunu aylar ya da seneler öncesinden hazır bir halde ellerinde tutmak isterler. Şirket olarak Yol Yardımı hizmeti almak için herhangi bir halde değişik alternatifleri aramanıza gerek kalmadan günün herhangi bir anında davet merkezimizi arayarak bu hizmeti talep etmenize olanak sağlıyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çelik Vinç Erciş

 

Doğru ekipman ve tecrübeli ekip ile birlikte vinç Kiralama hizmetlerimiz ve yol yardım hizmetlerimizde kusursuz bir hizmet sunma anlayışına sahibiz.

Blog

Bize Ulaşın

  • Adres: Adres: Van Ağrı Karayolu, Yıldırım Usta Kavşağı, Zenginler Petrol Karşısı, Opet Çelik Petrol Yanı, ÇELİK VİNÇ
  • Telefon: +90 532 768 35 13
    +90 538 729 54 54
  • Mail: info@celikvincercis.com